|

Jak opakovat YouTube videa

Nepromeškejte tento kanál na YouTube

Ahoj! Určitě každý z nás zažil moment, kdy jsme chtěli vidět něco ve videu na YouTube znovu a znovu. Ať už je to oblíbený hudební klip, vtipná scéna z komedie nebo návod na vaření. Pokud Vám to zní povědomě, tak jste na správném místě! V dnešním článku se budeme věnovat tomu, jak opakovat YouTube videa a jaké jsou k tomu nejlepší nástroje. Takže pokud nechcete strávit čas zbytečným hledáním a zkoušením různých triků, určitě naše čtení určitě nenechte ujít!

Jak opakovat YouTube videa

YouTube je jedním z nejpopulárnějších zdrojů videí na světě. Lidé po celém světě používají YouTube k sledování videí, od vzdělávacích videí až po zábavné videa. Jednou z funkcí, kterou má YouTube k dispozici, je přehrávání videa v nekonečné smyčce. Tento článek vám ukáže, jak opakovat YouTube videa.

1. Použití funkce opakování v přehrávání na mobilních telefonech

Pokud používáte mobilní telefon, můžete video opakovat jednoduše. Po spuštění videa klikněte na tlačítko “Režim smyčky” v pravém dolním rohu obrazovky. Poté se bude video opakovat neustále dokud nezrušíte tuto funkci. Tato funkce je k dispozici pro všechny druhy videí na mobilních telefonech, ať už na iPhone nebo na zařízeních s Androidem.

2. Posouvání přehrávací lišty v prohlížeči

Jiný jednoduchý způsob, jak opakovat YouTube videa, je pomocí posuvné lišty ve webovém prohlížeči. Po spuštění videa posuňte ukazatel na první obrazovku videa. Poté stiskněte pravé tlačítko myši a vyberte tlačítko “Opakovat”. Toto opětovné přehrávání videa bude trvat, dokud nebudete manuálně zastavit video nebo opět stisknete opětovné opakování v nastavení přehrávače videa.

3. Použití webové služby pro opakování videa

Jestliže stále máte problém s opakovaným přehráváním videa, můžete použít webovou službu pro opakování videa. Tyto služby jsou zdarma a umožňují opakované přehrávání videa jednoduchým způsobem. Stačí zkopírovat URL adresu YouTube videa a vložit ji na webovou stránku s názvem “Repeat YouTube Video”. Poté stačí kliknout na tlačítko “Play”, aby se video začalo opakovat.

Závěr

Opakované přehrávání YouTube videí se může hodit pro každého, kdo chce sledovat oblíbená videa. S pomocí těchto jednoduchých tipů a triků se můžete naučit, jak opakovat YouTube videa na mobilním telefonu a ve webovém prohlížeči. Pokud ještě stále máte problémy s opakováním videí, můžete použít webovou službu pro opakování videa. Nicméně, nezapomeňte, že opakované přehrávání může mít negativní vliv na vaše uši, proto si dejte pauzy a dbáte na Vaše zdraví.

Často Kladené Otázky

Jak opakovat YouTube videa?

Abyste mohli opakovat YouTube video, stačí kliknout na tlačítko s koloběžkou a trojúhelníkem, které se nachází pod videem. Poté vyberte možnost „Opakovat“ a video se bude opakovat nekonečně.

Jak opakovat určitou část YouTube videa?

Pokud chcete opakovat určitou část YouTube videa, můžete použít funkci „Přehrávání v smyčce“. Nejprve klikněte pravým tlačítkem myši na video a vyberte možnost „Přehrávat v smyčce“. Potom použijte možnost „Začátek“ a „Konec“ k označení požadované části videa. Potvrďte volbu tlačítkem „Přehrát“ a video se bude opakovat pouze v označené části.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *