Kde sledovat podcast Call Her Daddy

Jak psát podcasty efektivně

Pokud jste fanouškem podcastů a hledáte novou show, která vás bude bavit a bavit se o nejrůznějších tématech, jako jsou vztahy, sex a kariéra, neměli byste přehlédnout Call Her Daddy. Tento podcast je provozován dvěma energickými dámami a věnuje se tématům spojeným s moderním životem a vztahy. V tomto článku se dozvíte více o Call Her Daddy a proč byste si měli přečíst další informace.

Kde sledovat podcast Call Her Daddy

Co je podcast Call Her Daddy

Call Her Daddy je populární podcast o sexu a vztazích, který moderují Alexandra Cooper a Sofia Franklyn. Je to podcast s mladou, vtipnou a trochu kontroverzní dávkou reality. Cooper a Franklyn se nebojí mluvit o velmi intimních tématech, jako jsou orální sex, anální sex a další sexuální praktiky. V podcastu nechybí ani tipy na relace a další zajímavé informace o vztazích. May 26, 2020, Sofia Franklyn opustila show a Alexandra Cooper od té doby pokračuje v show jako jediný moderátor.

Kde si poslechnout podcast Call Her Daddy

Existuje mnoho způsobů, jak přistupovat k podcastům, ale jedním z nejpoužívanějších je slyšení přes mobilní aplikace. Call Her Daddy můžete poslouchat na mnoha různých platformách a aplikacích:

1. Spotify

Spotify je jednou z nejoblíbenějších platforem pro poslech podcastů. Abyste si mohli poslechnout Call Her Daddy, stačí si stáhnout aplikaci a vyhledat podcast Call Her Daddy na platformě.

2. Apple Podcasts

Apple Podcasts je další populární platforem pro poslech podcastů. Pokud máte iPhone nebo iPad, nemusíte si stahovat žádnou aplikaci, protože Apple Podcasts je již součástí vybavení. Stačí vyhledat podcast Call Her Daddy a začít poslouchat.

3. Google Podcasts

Google Podcasts je navržen tak, aby byl snadno použitelný a měl širokou nabídku podcastů. Na této aplikaci si také můžete najít podcast Call Her Daddy a získat přístup ke všem epizodám.

4. YouTube

Call Her Daddy také běží i na platformě YouTube. Můžete se podívat na videozáznamy, které jsou doplněny o různé zábavné animace a někdy i o hosty ze showbiznisu.

Proč poslouchat podcast Call Her Daddy

Podcast Call Her Daddy je ideální pro všechny, kdo hledají upřímné, vtipné a odvážné diskuse o těch nejnepříjemnějších tématech, jako jsou sex a vztahy. Alexandra Cooper a Sofia Franklyn vedou jejich rozhovory bez okolků a snaží se v nich být co nejupřímnější. Ale pozor, jejich jazyk může být místy velmi drsný a nevhodný pro některé posluchače.

Pokud tedy hledáte zábavu a užijete si neskrývanou upřímnost a ostře slepený humor, Call Her Daddy je pro vás tou správnou volbou. Stačí hledat na vaší oblíbené podcastové platformě!

Často Kladené Otázky

Kde sledovat podcast Call Her Daddy?

Podcast Call Her Daddy můžete sledovat na stránce Spotify nebo na oficiálních stránkách podcastu www.callherdaddy.com.

Je podcast Call Her Daddy v češtině?

Podcast Call Her Daddy není v současné době v češtině, ale je k dispozici anglicky na platformách jako Spotify nebo na oficiálních stránkách podcastu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *