PPC Partner REFERENCE Opravy a servis Tisknout

PPC reklama a její přímý vliv na počet zakázek servisu, který se zabývá na opravami praček, myček, sušiček, sporáků a dalších domácích spotřebičů. Děkujeme, že majitel servisní firmy pan Ráž byl ochotný se podělit o své zkušenosti s projektem PPC reklamy a těšíme se i na Vaše přání.

 

Klient: Pan Filip Ráž, opravy domácích spotřebičů
Spolupráce: od říjen 2010
Služby: správa PPC kampaní v systémech Sklik a AdWords, zprostředkované SEO a programování
Platba: měsíční fakturace, platba za klik

Reference:

Provádíme servisní služby jako jsou opravy praček, opravy myček a jiných spotřebičů (sušičky, pečící trouby, varné desky, ...). Od samotného začátku podnikání jsem prováděl správu reklamy na Internetu svépomocí, ale teprve po oslovení projektu PPC partner byla navržena taková reklamní kampaň, která mi zaručuje neustálý zvyšující se příjem nových zákazníků dodnes. Je vždy lepší se svěřit do rukou profesionálů ve svém oboru. Podobně jako mě si každý volá na opravu pračky, tak i já volám svého partnera na PPC reklamu.

Praha je místo, kde je už poměrně značná konkurence. Na začátku podnikání bylo právě těžké se dostat na Internetu mezi největší firmy, které dělají servis a opravy domácích elektrospotřebičů. Dnes jsem za to rád. Mám zákazníky na opravy ze všech míst Prahy a jsem již každý pracovní den v terénu. Denně mi průměrně volají desítky lidí, kterým se snažím pomoci, radou i servisem.


PPC reklama 1000

PPC reklama 2000

PPC reklama 3000

Spolupracují s námi:
Top BatterySedosČeská asociace chův