PPC Partner CENÍK Tisknout

PPC reklama ceník


 


PPC partner nabízí čtyři varianty platby za reklamu. Ceny jsou uvedeny bez aktuální výše 20 % DPH a jsou pohyblivé. Vždy je konzultujeme individuálně dle zákazníka a jeho objednaných služeb. Níže uvedené varianty plateb jsou informativní lze je kombinovat, popřípadě vyhovět Vašim požadavkům, jako platba a fakturace čtvrtletně atd. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

 

Zvolte si svůj způsob platby a spolupráce s PPC partner

Ceny za správu (optimalizaci) PPC kampaně a návrh PPC kampaně
 

Platba za klik Cena za proklik (Cost Per Click - CPC)

Vhodné pro středně menší a větší kampaně, také pro prvotní seznámení s PPC reklamou
 

Spolupráce se v tomto případě vždy uzavírá závaznou objednávkou, která je součástí obchodních podmínek na dobu, kterou určí zákazník nejméně však na 1 měsíc.

 

► Akční nastavení

Vhodné pro všechny typy zákazníků, zejména pro Ty, kteří nemají jasno ve spolupráci nebo mají zajímavé požadavky.

Cena a obsah spolupráce jsou pohyblivé, vždy je konzultujeme individuálně dle zákazníka a jeho potřeb a na základě objednaných služeb. Spolupráce se v tomto případě vždy uzavírá závaznou objednávkou, která je součástí obchodních podmínek na dobu určitou nejméně však na 1 zkušební měsíc a po sléze na 1 rok. U akčního nastavení může být zvolena platba: za proklik, bartrem nebo paušálem.

 
► VIP Program

Vhodné pro zákazníky, kteří s PPC partner spolupracují sezónním způsobem a využívají naše služby na jednorázové akce případně investují nad 50 000 Kč.
 

INVESTICE Do 50 000 Kč/měsíc Do 100 000 Kč/měsíc Nad 100 000 Kč/měsíc
Tři a více reklamních systémů 30 %
z investované částky
25 %
z investované částky
Dohodou
Dva reklamní systémy 25 %
z investované částky
20 %
z investované částky
Dohodou
Jeden reklamní systém 20 %
z investované částky
17 %
z investované částky
Dohodou  

 

Spolupráce se v tomto případě vždy uzavírá závaznou objednávkou, která je součástí obchodních podmínek na striktně smluvenou dobu mezi zákazníkem a PPCpartner.

 

► Barterem

Vhodné pro společnosti nabízející produkty nebo služby, které by mohli pomoci vzájemné propagaci nebo v případě individuální dohody a finančního stavu klienta.

 

Pozor: Uvedené ceny jsou kalkulovány pro jednu www stránku v případě další nebo dvou a více www stránek je cena za založení a návrh kampaně 50 %, pokud není dohodnuto jinak. Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.


PPC reklama 1000

PPC reklama 2000

PPC reklama 3000

Spolupracují s námi:
Top BatterySedosČeská asociace chův